Shoexpo – İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nın 42.si 17 -22 EKİM 2017'de fuarizmir'de gerçekleştirilecek.
Duyurular
 
Derneğimizin 8.Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de 6121 sk. No:1 K:7/717 Merkez Çarşı Ayakkabıcılar Sit. Işıkkent de bulunan Dernek Binamızda gerçekleştirilecektir.Olağan Genel Kurul Toplantımız çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Mart 2017 Perşembe günü saat:14:00'de 6135 Sok. No:5 Kat:2 Işıkkent-İzmir Çıraklık Eğitim Merkezi İZTO Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir.

Derneğimize üye olmak isteyen kişi ve kuruluşlar sitenin sola alt kısmında ÜYE BAŞVURU FORM'unu doldurarak egeaysad@gmail..com adresine mail atabilir...


EGEAYSAD 2018 yılı üyelik aidatı 300 TL olarak belirlenmiştir. Aidat ödemelerinizi dernek merkezimize gelerek yapabilirsiniz.


İzmir Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8564   5,8670
EURO 6,5172   6,5289
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Sponsorlarımız
Anket
Hedef pazar olarak hangi ülkeler seçilmeli 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 6
Dün: 42
Toplam: 81610
  Faaliyetlerimiz

EGEEXPO

EGEEXPO NEDİR?

EGEEXPO, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği ( EGEAYSAD ) tarafından organize edilen ve temel amacı ihracat olan üretici firmaları ile, yurtdışından önemli ithalatçılar, yurtiçinde ise önemli ayakkabı zincirlerinin yanı sıra mağazalarında ayakkabı ve saraciye ürünlerine yer veren önemli tekstil ve aksesuar firmalarını buluşturan bir profesyonel ikili iş görüşmeleri platformudur.

Bu yıl 1.si düzenlenecek olan EGEEXPO İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ORGANİZASYONU, İzmir’in ve dünyanın sayılı turizm merkezlerinden olan ÇEŞME’de düzenlenecektir. Organizasyona Ege bölgesinden 50 üreticinin katılımı planlanmaktadır.

50 katılımcı firmamızın yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçiler ile doğru eşleştirilebilmeleri için gerekli çalışmalar EGEAYSAD tarafında yapılmış olup, yurtdışından 50 firma, yurtiçinden de 100’ün üzerinde firmanın organizasyona ziyaretçi olarak katılımı organize edilmiştir.

Yurtdışı ziyaretçilerimizin otel, uçak ve havaalanı transfer masrafları ve yurtiçi katılımcılarımızın otel masrafları organizasyon çerçevesinde EGEAYSAD tarafından karşılanmaktadır.

Organizasyona katılımcı olarak katılmak için katilim@egeexpo.com adresine mail atmanız

EGEAYSAD YÖNETİM KURULU

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız