Shoexpo – İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nın 42.si 17 -22 EKİM 2017'de fuarizmir'de gerçekleştirilecek.
Duyurular
 
Derneğimizin 8.Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de 6121 sk. No:1 K:7/717 Merkez Çarşı Ayakkabıcılar Sit. Işıkkent de bulunan Dernek Binamızda gerçekleştirilecektir.Olağan Genel Kurul Toplantımız çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Mart 2017 Perşembe günü saat:14:00'de 6135 Sok. No:5 Kat:2 Işıkkent-İzmir Çıraklık Eğitim Merkezi İZTO Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir.

Derneğimize üye olmak isteyen kişi ve kuruluşlar sitenin sola alt kısmında ÜYE BAŞVURU FORM'unu doldurarak egeaysad@gmail..com adresine mail atabilir...


EGEAYSAD 2018 yılı üyelik aidatı 300 TL olarak belirlenmiştir. Aidat ödemelerinizi dernek merkezimize gelerek yapabilirsiniz.


İzmir Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8564   5,8670
EURO 6,5172   6,5289
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Sponsorlarımız
Anket
Hedef pazar olarak hangi ülkeler seçilmeli 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 5
Dün: 42
Toplam: 81609
  DERNEĞİMİZİN TARİHÇESİ

EGEAYSAD KİMDİR ?

1996 yılında kurulan Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, kısa adıyla EGEAYSAD, Ege bölgesinde faaliyet gösteren irili ufaklı tüm ayakkabı ve yan sanayicilerini temsil etmek üzere hayata geçirilmiş olan bir sektörel dernektir.

Temel olarak Ege ayakkabı sektörünün gelişmesi için projeler üreten EGEAYSAD, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında ayakkabı ve yan sanayi imalatçılarının karşılaştıkları sorunların çözümleri için devlet kurumları ile sektör arasında bir köprü görevi de üstlenmektedir.

2014 yılından itibaren EGEAYSAD, yurtiçi ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerinde de rol almaya başlamış, ilk olarak işe İzmir Ayakkabı Çanta ve Aksesuarları fuarı adı altında düzenlene ve tarih olarak uluslarası fuar takvimine uygunluğunu kaybetmiş olan İzmir ayakkabı fuarının adını SHOEXPO olarak değiştirmekle başlamıştır, bununla birlikte SHOEXPO fuar tarihini de uluslararası takvime uygun olarak Mart ve Eylül aylarına almıştır.

Pazarlama faaliyetlerini fuarlar dışında da sürdüren derneğimiz gerek yurtiçi gerekse yurtdışı firmaları ile ikili iş görüşmeleri organize etmekte ve dernek binasında üyeleri ile bu firmaları buluşturmaktadır.

EGEAYSAD olarak sektörün eğitimli personel ihtiyacının da karşılanması bakımından derneğimiz, İzmir Atatürk Meslek Lisesinde sayacılık bölümünün açılmasını sağlamış ve bu bölümde okuyan öğrencilere burs vermiştir. Eğiteme desteklerimiz halen devam etmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı ile de Ayakkabıcılar Sitesinin içerisinde bir Ayakkabıcılık Anadolu Meslek Lisesinin açılabilmesi için gerekli görüşmeleri sürdürmektedir.

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız