Shoexpo – İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nın 42.si 17 -22 EKİM 2017'de fuarizmir'de gerçekleştirilecek.
Duyurular
 
Derneğimizin 8.Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de 6121 sk. No:1 K:7/717 Merkez Çarşı Ayakkabıcılar Sit. Işıkkent de bulunan Dernek Binamızda gerçekleştirilecektir.Olağan Genel Kurul Toplantımız çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Mart 2017 Perşembe günü saat:14:00'de 6135 Sok. No:5 Kat:2 Işıkkent-İzmir Çıraklık Eğitim Merkezi İZTO Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir.

Derneğimize üye olmak isteyen kişi ve kuruluşlar sitenin sola alt kısmında ÜYE BAŞVURU FORM'unu doldurarak egeaysad@gmail..com adresine mail atabilir...


EGEAYSAD 2018 yılı üyelik aidatı 300 TL olarak belirlenmiştir. Aidat ödemelerinizi dernek merkezimize gelerek yapabilirsiniz.


İzmir Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8927   5,9033
EURO 6,5652   6,5771
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Sponsorlarımız
Anket
Hedef pazar olarak hangi ülkeler seçilmeli 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 51
Dün: 86
Toplam: 64940
YENİ FUAR ALANI
 
 

İZMİR'DE DEV FUAR KOMPLEKSİ YÜKSELİYOR

İzmirde Dev Fuar Kompleksi Yükseliyor
Ekonomi - 17 Nisan 2014 10:48

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu, Türkiye’nin en büyük fuar kompleksinin inşaat çalışmalarında sıra uzay çatı imalatına geldi.

Çalışmalarda A, C ve F bloklarda uzay çatı imalatı yapılıyor. Yine bütün bloklarda duvar ve seramik imalatları sürüyor. Fuar katılımcı ve ziyaretçilerine farklı bir ortam sunacak 12 katlı seyir kulesi tamamlandı, son rötuşlar yapılıyor.

Toplam 337 bin metrekarelik alanda kurulan yeni fuar kompleksi sergi holleri, seminer salonları, geniş otoparkı ve sosyal donatı alanlarıyla uluslararası standartlarda olacak. Katılımcılara farklı bir ortam sunacak seyir kulesi ve amfi tiyatro şeklinde hazırlanan meydan, fuarlar süresince ziyaretçilerin çekim merkezi haline gelecek. İlk etapta 240 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yedi tane sergi holü yapılıyor. Holler, tek ya da aynı anda birden fazla fuara hizmet verebilecek şekilde teras şeklinde tasarlandı ve birbirlerine geçişleri bulunuyor.

Kültürpark'taki fuar holleri, yeni komplekste beş katına çıkarılıyor. Ziyaretçi ve katılımcıların hizmetine sunulması için 93 bin metrekarelik, 2 bin 500 araba kapasiteli kapalı otopark alanı yapılıyor. Ayrıca fuar sokağı, seminer salonu, kafeterya, restoran ve idari bölümler de bulunuyor. İzmir’in yeni fuar kompleksi projesinde, daha sonra gelebilecek talepleri karşılamak amacıyla ikinci etapta kullanılmak üzere 46 bin metrekarelik bir rezerv alanı oluşturuldu. Bunun haricinde ayrıca 40 bin metrekarelik bir alan da otel ve kongre merkezi yapılması için ayrıldı. Yeni fuar alanının, bu yıl içinde hizmete girmesi planlanıyor.

 


Okunma Sayısı: 388Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız