Shoexpo – İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nın 42.si 17 -22 EKİM 2017'de fuarizmir'de gerçekleştirilecek.
Duyurular
 
Derneğimizin 8.Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de 6121 sk. No:1 K:7/717 Merkez Çarşı Ayakkabıcılar Sit. Işıkkent de bulunan Dernek Binamızda gerçekleştirilecektir.Olağan Genel Kurul Toplantımız çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Mart 2017 Perşembe günü saat:14:00'de 6135 Sok. No:5 Kat:2 Işıkkent-İzmir Çıraklık Eğitim Merkezi İZTO Eğitim Salonunda gerçekleştirilecektir.

Derneğimize üye olmak isteyen kişi ve kuruluşlar sitenin sola alt kısmında ÜYE BAŞVURU FORM'unu doldurarak egeaysad@gmail..com adresine mail atabilir...


EGEAYSAD 2018 yılı üyelik aidatı 300 TL olarak belirlenmiştir. Aidat ödemelerinizi dernek merkezimize gelerek yapabilirsiniz.


İzmir Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,6916   5,7019
EURO 6,4088   6,4203
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
Anket
Hedef pazar olarak hangi ülkeler seçilmeli 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 9
Dün: 80
Toplam: 71090
EGEAYSAD'DA ŞEVKET CİHAN DÖNEMİ
 
 

 

EGEAYSAD Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı 3 yıldır Erdal Durmaz sürdürürken, Şevket Cihan ise Durmaz'ın başkan vekili olarak görev yapıyordu.
 

 

İZMİR (İHA) - Ayakkabı sektörüne 18 yıldır hizmet veren Ege AyakkabıSanayicileri Derneği (EGEAYSAD) yeni başkanını belirledi. Port Konak Restoran'da gerçekleştirilen 7. olağan genel kurula 100'e yakın dernek üyesi katılırken, tek liste ile gidilen seçimlerde derneğin yeni başkanı Şevket Cihan oldu. EGEAYSAD Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı 3 yıldır Erdal Durmaz sürdürürken, Şevket Cihan ise Durmaz'ın başkan vekili olarak görev yapıyordu.

Genel Kurulda konuşan EGEAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Durmaz, 3 yıllık başkanlığı döneminde sektörün daha ileri noktalara taşınması için birçok projeye imza attıklarını söyledi. Yeni dönemde de derneklerinin güzel projelere imza atacağına inandığını vurgulayan Durmaz, 3 yıldır başkan vekilliğini yapan Şevket Cihan'ın da kendisinden aldığı bayrağı en iyi şekilde taşıyacağından hiç şüphesi olmadığını söyledi. Genel kurulda geçmiş dönem faaliyetleri oy birliği ile ibra edilirken, tek liste ile yapılan seçimlerde Şevket Cihan başkanlığındaki liste oy birliği ile 3 yıllık dernek yönetimine seçildi. Seçimin ardından konuşan EGEAYSAD'ın Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Cihan, dernek üyelerine kendisine gösterdikleri güven için çok teşekkür etti.

Yeni dönemde en çok ağırlık verecekleri projenin EGEAYSAD satış mağazaları olacağını ifade eden Cihan, bu mağazalarda dernek üyelerinin ürünlerini daha geniş bir pazara sunmak istediklerini açıkladı. Üyelerinin ulusal ve Uluslar arası kredi kuruluşlarından fon sağlayabilmesi, hibe ve destekleri öğrenebilmesi için her ay düzenli olarak bülten çıkarmak istediklerini anlatan Cihan, “Üyelerimiz rekabette öne çıkması için projeler üreteceğiz. Yurt dışı fuarlara özel önem vereceğiz. Bu konuda başta İzmirTicaret Odası olmak üzere kurumların desteklerinin sürdürülmesini sağlayacağız. Sektöre nitelikli iş gücü kazandırılması için ayakkabı meslek lisesini bu dönemde kurmak istiyoruz. Eğitim ve Fuarcılık komisyonu kurduk. Özellikle yurtdışı pazarlardan üyelerin daha çok pay alması için çalışacağız” dedi.

EGEAYSAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Şevket Cihan (başkan), Faruk Hanoğlu, Raşit Mamak, Mustafa Özcan, Ogün Tan, Burhan Coşkunerler, Taner İlhan, Özgür Büyüközgür, Ece Gülşen, Mehmet Berberci ve Nagihan Yıldırım.

Okunma Sayısı: 696Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Köşe Yazıları
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız